FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!!!

 •  Fakültemizde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Yaz Okulu açılmayacaktır.
 •  Fakültemiz sayfasında yaz okulu hakkında yayımlanan bilgileri herhangi bir mağduriyete uğramamak için dikkatlice okuyunuz.
 •   Fakültemiz öğrencilerinin yaz döneminde üniversite dışında ders alabilmeleri için; başvuru formunu doldurup uygunluk almak için;
 •  Öğrenci İşlerine elden teslim etmeleri  veya  iibf.ogrenci@cbu.edu.tr adresine kimlik fotokopileri ile birlikte imzalı bir şekilde başvuru formunu (mail olarak gönderecekler başvuru formunu imzaladıktan sonra fotoğraf çekerek veya tarama işlemi yaparak göndermesi gerekmektedir.) mail olarak göndermeleri gerekmektedir. 
 •   Başvuru Öğrenci işlerine elden veya  iibf.ogrenci@cbu.edu.tr adresine mail atılarak iki şekilde yapılabilecektir.
  • Yaz okulunda sadece bir üniversiteden ders alınabilir.. Birden fazla üniversitede ders almak için başvuru yapanlara uygunluk verilmeyecektir.   

  NOT: YAZ OKULU SONUNDA HER BİR ÖĞRENCİNİN TRANSKRİPTİ İLGİLİ ÜNİVERSİTELERDEN İSTENİP BAŞVURU FORMUNDA YER ALAN VE UYGUNLUK ALINAN DERS BİLGİLERİ (AKTS vb.) İLE TRANSKRİPT BİLGİLERİ KARŞILAŞTIRILACAKTIRHERHANGİ BİR MAĞDURİYETE SEBEP VERMEMEK İÇİN GERÇEĞE AYKIRI BEYANDA BULUNMAYINIZ.
     

  Yaz Okulu İş Akış Süreci

  Başvuru Formu

  Yaz Okulu Uygunluk Listesi Son Güncelleme : 23.08.2019 11:36

  UYGUNLUK LİSTESİ İŞLEMİ  BİTEN DİLEKÇELERE GÖRE SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR. LÜTFEN TAKİP EDİNİZ.

  YAZ OKULU UYGULAMA ESASLARI

   

  ·         Üniversitemiz öğrencileri, birimlerinden onay almak şartı ile 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren, kayıtlı oldukları programın içinde bulunulan eğitim öğretim yılındaki taban puanından daha yüksek bir programdan yaz okulundan en fazla 3 (üç) ders alabilirler.

  ·         Mezun olabilmek için lisans öğrencileri 240 AKTS kredisini tamamlamak zorunda olduklarından, yaz okulundan ders alırken alınacak dersin programdaki dersin AKTS kredisinden düşük olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Eksik AKTS kredisi olan derslere ve içeriklerine Bölüm Komisyonu tarafından uygun olup olmadığına karar verilir.


  ·         Uygunluk verilmeyen dersler için üniversite dışı yaz okuluna kayıt yaptırılamaz. 

   Yaz Dönemi Ders Alma Esasları

  Taban puanlar:

  Üniversitemiz Bölümleri: http://ogrenciisleri.cbu.edu.tr/db_images/file/BolumPuanlari/2018-2019%20En%20K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%20En%20B%C3%BCy%C3%BCk%20Puanlar.pdf


  Diğer Üniversiteler: https://yokatlas.yok.gov.tr

   

  • Kamu Hizmet Standartlarımız
  • Kamu Hizmet Envanteri
  • Yonetim ve Ekonomi Dergisi
  Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik